Úžasné sedačky

Sedačka je istotne najdôležitejšou časťou každej obývačky. Často definuje štýl miestnosti. No tam to rozhodne nekončí.

Stále populárnejšie je otvorené spojenie obývačky a kuchyne, preto by štýl týchto dvoch častí mal byť jednotný. Gauč teda musí byť pohodlný a prispôsobivý meniacim sa trendom. Musí tvoriť perfektné ohnisko v takomto otvorenom priestore.

Hoci aj odvážne a farebné sedačky sú pekné, teraz sa zamerajme na prevažne čiernobiele variácie. Krásna sedačka v bielej, čiernej alebo v kombinácií oboch je veľmi pôsobivá a nadčasová voľba, ktorá nikdy nezlyhá. Štýl, materiály a rôzne prevedenia sa môžu líšiť, ale vždy budú očarujúce.

Zdroj: decoist.com

Zdroj: decoist.com

Obývačka je jednou z najdôležitejších miestností v dome. Práve tu trávi rodina čas spoločne, a tak musí byť zariadená pohodlne a príjemne pre každého. Čierna a biela,  či už samotné alebo spolu, sa môžu niekomu zdať odvážne. Celkom určite je zariadenie v týchto farbách elegantné a zároveň moderné. Príjemným ozvláštnením môže byť aj pridanie ďalšej farby, ktorá tento dizajn výrazne oživí. Aj keď nábytok bude v bielej a čiernej, doplnky ako napríklad vankúše či koberček môžu byť v inej farbe a vznikne tak pôsobivý kontrast.

Zdroj: decoist.com

Zdroj: decoist.com

Zdroj: decoist.com

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: pinterest.com

FacebookTwitterGoogle+Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.