Tip na zimnú dovolenku 2019/2020 v lyžiarskom stredisku Vrátna

Tešíte sa na zimnu a chcete stráviť príjemnú zimnú dovolenku 2019/2020? Zavítajte do Terchovej. Tento „Jánošíkov kraj“ ako ako stvorený na príjemné zimné zážitky. Nezáleží na to, či ste aktívny lyžiar alebo si chcete užiť pohodovú zimnú dovolenku s rodinou a deťmi, v Terchovej ste určite správne. Táto turistická destinácia je obľúbená lyžiarmi zo Slovenska aj z okolitých krajín.

Doporučujeme vám ubytovanie v chatách Uhročík, Ilčík a Rajnoha, ktoré sa nachádzajú priamo v Terchovej. V týchto tradičných dreveniciach sa dá prežiť aj príjemná dovolenka s deťmi. Zimnú pohodu si môžete v chatách užívať v spoločenskej miestnosti s krbom. Po zimnom dni si môžete vychutnať veľkú masážnu vírivú vaňu, fínsku saunu a infra saunu vo wellness centre, ktoré sa nacháza v chate. Nezabudnite si korčule, lebo pri chatách sa nachádza klzisko. Pri každej chate je rekreačný priestor, kde možno usporiadať guľovačku alebo stavať snehuliakov.

Neďaleko od Terchovej sa nachádza lyžiarske stredisko Vrátna, kde je k dispozícii celkovo 14 km zjazdoviek v troch lokalitách strediska. Ak ste menej nároční lyžiari, prípadne začiatočníci alebo máte malé deti, isto vás osloví aj lyžiarske stredisko Gavurky, ktoré sa nachádza priamo v Terchovej. Svah nie je prudký, ceny sú v porovnaní s inými strediskami prijateľné a isto tu zažijete veľa zábavy. V neposlednom rade sú krásne zimné prechádzky v prírode Malej Fatry. Ak sa tu rozhodnete stráviť zimnú dovolenku, isto si vyberiete to čo sa vám najviac páči, aby zimná dovolenka dopadla podľa vašich predstáv.

Share