Seetee – sedací vak pre všetkých

Seetee je úplne nový produkt pre inovatívny životný štýl tejto sezóny. Seetee je dokonalý sedací vak, ktorý naplníte v priebehu niekoľkých sekúnd.

Seetee je super pohodlné a dá sa opísať ako chytrá kombinácia nafukovacieho gauča s veľmi jednoduchou plniacou technikou. Na naplnenie nie je potrebné externé čerpadlo.

Seetee pláva – preto je ho možné využiť ako nafukovací čln. Môžete si tak vychutnať vodné športy a zábavu na vode. Poslúži vám aj na dokonalé opálenie. Využiť ho môžete na posedenie v kempe, na festivaloch a záhradných slávnostiach.

Robíte na záhrade párty a chcete prekvapiť hostí? Usaďte ich do tohto kresla – určite budú nadšený a budú tiež túžiť ho vlastniť. Predbehnite priateľov, a ukážte že máte zmysel pre vychytávky a gadgety.

Ale pozor. Iní predávajú rôzne nekvalitné produkty – seetee.eu predáva pravé a originálne kreslá so zárukou.

Toto úžasné kreslo je prenosné, jednoducho sa skladuje. Môžete ho nosiť so sebou, ak si idete posedieť na piknik do parku, opekať do lesa, kempovať, na turistiku… Využitie je skutočne široké. Môžete ho použiť ako hojdací kôš, spací vak, pohovku… Pošlite nám fotku, kde všade ste Seetee využili a zažili s ním super strávené chvíle!

Je vyrobené z ľahkých a pevných materiálov, ktoré sú odolné voči oderu. Je nepremokavé a priateľské k pokožke. Vnútorná vzduchová komora a tesniaci pás sú vyrobené z ekologicky nezávädného a netoxického materiálu. Je navrhnutý tak, aby sa zabránilo vzduchovému úniku.

Toto všetko robí Seetee dokonalým produktom pre všetky outdoorové aktivity, ako sú festivaly, kempovanie, grilovanie a cestovanie (napríklad aj na letisku keď čakáte na svoj let).

FacebookTwitterGoogle+Share

One thought on “Seetee – sedací vak pre všetkých

  1. Buy Lipitor Online With No Prescription Dapoxetina Porto Alegre Propecia Spermiogramma viagra Amoxicillin Cats Sick Discount On Line Generic Elocon 5g Cheap Secure No Prescription Sildenafil Citrate

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.