Naučte sa nosiť náhrdelnik

Už to tak dávno nie je. Náhrdelník vs. šaty. Okázalé šperky a slávnostné chvíle. Drahé kamene a cenné kovy.

Máme tu rok 2016 a zo šperkov si môžeme veľa vyberať. Tenké či silné, farebné, zlaté i strieborné, prekladané kamene a bižutériou v mnohých štýloch.

Náhrdelníky nie sú len na slávnostné chvíle, ale aj do práce, na zábavu, rande a voľný čas. Šperk si nájde u každej ženy svoje miesto. Nás ale najviac teší ten fakt, že sa dajú nosiť ako na košeľu, tak aj k tielku, tričku s výstrihom, ale aj bez neho a tiež aj k Krivák či saku. Dobre zvolený materiál a farba šperku k správnemu outfitu dodá ten správny CHIC vzhľad.

Zameriame sa na veľké, mohutné náhrdelníky vo vintage štýle a ich zvodný vzhľad, kedy nám pripomínajú aj antickej doby grécko-rímskych čias. Ženy boli zahalené bielymi jednoduchými šaty a práve takéto šperky dotvárali ich celkový pôvab a samozrejme sexi dekolt. Spomeňte si na Kleopatru a vybavia sa vám práve tieto honosné a veľké šperky. Táto žena je inšpirujúci pre tento štýl, ktorý sa k nám opäť vracia. Biele bohémskej šaty môžeme nahradiť dnes aj športovým, punkovým či streetovým outfitom. Tiež plážová móda a s ňou spojené dočasné tetovanie na opálenom tele v kombinácii týchto šperkov, … Predstavte si lounge bar …. vychutnávate si svoj osviežujte kokteil takto zladená … vyzeráte absolútne bohémsky!

Chladný strieborný kov, zlatý odtieň alebo neónové kamene vložené do náhrdelníkov, celé čierne náhrdelníky a inak rôzne farebné, vám novo ponúkame na našich stránkach. Môžete nám veriť dámy. Tieto šperky sú viac ako príťažlivé. To všetko môžete spojiť a byť neprehliadnuteľné. Inšpirujte sa, hrajte sa s módou a buďte originálne. Mimochodom na vás čaká aj túto sezónu dočasné letné tetovanie a teraz navyše aj v neónových odtieňoch.

Osobne zvolím aj správny odtieň rúžu k náhrdelníka. Čiernu, bielu, jednoducho jednofarebnú vrchná časť outfitu aby šperk nič nenarušovalo a dokonale sa tak spojil s dekoltom.

 

A teraz už je to iba len na vás 🙂

Bavte sa módou.

FacebookTwitterGoogle+Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.