Hodinky Festina ponúkajú prestíž

Hodinky Festina ponúkajú prestíž a módny vzhľad. Značka Festina určuje trendy, ktoré nasledujú ostatní. Festina je značka elegancie, funkčnosti, štýlu a športového ducha – hodinky Festina sú hodinky pre tých, ktorí hľadajú pohodlie, spoľahlivosť, vynikajúcu kvalitu za dobrú cenu.

Festina je od začiatku úzko spätá so športovými podujatiami, ako je cyklistika, pretože výzva v športe je tiež univerzálna. Festina je však trendová aj módnom priemysle.

Vyberte si obľúbené hodinky z internetového portálu krasnehodinky.sk

hodinky festina

Zlaté dámske hodinky Festina ponúkajú odvážny vzľhad. Hodinky majú jednoduchý dizajn so zlatým ciferníkom a hnedým koženým remienkom. Kruhový rám je uchytený v puzdre z nehrdzavejúcej ocele. Elegantné puzdro a remienok zvyšujú jeho jednoduchosť a umožňujú vám jednoducho sledovať čas.

hodinky festina 20488

Štýlové hodinky z kolekcie Festina Chrono Bike budú v harmónii s vašim športovým outfitom. Hodinky majú atraktívny remienok, ktorý dodáva skvelý vzhľad čistého vzhľadu. Strieborné puzdro je pokryté sklom z minerálnych kryštálov. V tme oceníte svetelnú vrstvu, ktorá zvýrazňuje ručičky. Funkcia chrono vám umožňuje merať časový interval (stopky).

festina 20460

Tieto hodinky Festina majú veľký výrazný biely ciferník, ktorý je vybavený čiernymi znakom a arabským číslovaním  s luminiscenčnými bielymi znamienkami. Hodinky majú puzdro vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Čierny kožený remienok s detailmi stehu a šedými okrajmi má bezpečné zapínanie na sponách, ktoré zaisťuje bezpečné uchytenie.

Share