Feng shui a láska

My všetci potrebujeme v živote LÁSKU, aby sme sa cítili zdatní fyzicky, duševne aj duchovne. Metóda feng-shui nám ponúka jeden zo spôsobov, ako vylepšiť na še milostné vzťahy. Ak si myslíte, že žijete v usporiadanom vzťahu, skúste ho ešte vylepšiť.
Pozorujte, či je vaše prostredie v ktorom bývate príjemné, uvoľňujúce alebo zmyselné. Okolie v ktorom zotrvávate má veľký vplyv na váš prístup k životu.

Začnite s vašou posteľou. Všimnite si, či je prístupná z oboch strán či len z jednej. Spálňa by mala byť krásna, pohodlná, uvoľňujúce …. mali by ste sa v nej cítiť príjemne.

FENG – SHUI TIP:

Ruženín je veľmi mocným kameňom lásky a jemným liečiteľom pre vaše srdce. Ak budete mať niekoľko ruženínu v dome, podporíte svoj šťastný vzťah.

Užívajte aromatické vône, sviečky, drahé kamene k zvýšeniu vibrácií v dome. Na stenách sa odporúča mať obrazy šťastných párov, ale aj sošky, kde sú zobrazené milujúci pary. Tieto dekorácie môžete v dome umiestniť v smere juhozápad. Príjemná pokojná a romantická hudba miestnosť podporí.

Ak ste sama a máte za sebou vzťah s niekým, kto vám zlomil srdce, snažte sa, aby vám veci v okolí danú osobu nepripomínali. Zväzujú tu energiu toho, kto s vami už nie je a to nie je správne. Premýšľajte o tom, že by nebolo márnej priestor starostlivo vyčistiť a priniesť čerstvú novú energiu do vášho života. Je to dobrá metóda k tomu, aby ste sa dostali z prúdu energie, ktorá vám v minulosti zanechala šrámy na srdci.

FacebookTwitterGoogle+Share

13 thoughts on “Feng shui a láska

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.