Centrum Bratislavy ožíva vďaka projektu Premiére

Môžete ju milovať či nenávidieť, faktom ale je, že Bratislava má čo ponúknuť. A nie je to len dostatok pracovných príležitostí. Vďaka spoločnosti Finep vyrastá v našom hlavnom meste skvelý obytný komplex Premiére, schopný poskytnúť plnohodnotnú strechu nad hlavou desiatkam ľudí a rodín.

Priestory, ktoré sadnú každému

Projekt Premiére je koncipovaný tak, aby spĺňal vysoké štandardy ubytovania 21.storočia. Ide o 23podlažný komplex, ktorého súčasťou sú byty, apartmány aj štúdia; jedno až štvorizbové obytné jednotky s výmerou od 32m2 po 125m2, vybrať si teda nie je problém. Navyše, každá jednotka má vlastný balkón, terasu alebo lodžiu, ktoré prispievajú k väčšiemu komfortu a využiteľnosti priestoru. Byty na predaj Bratislava v takejto kvalite len tak neponúka.

 

Pálčivé problémy vyriešené

Bratislava sa, podobne ako aj iné veľké európske mestá, dlhodobo borí s nedostatkom zelene a parkovacích miest. Prvý problém rieši Premiére v rámci svojich možnosti na maximum formou zelenej terasy na druhom nadzemnom podlaží. Parkovacie plochy sú zabezpečené snáď jediným možným a rozumným spôsobom, ktorý predstavuje podzemná garáž. Tá pod komplexom Premiére pozostáva z troch podlaží a jej súčasťou sú aj nabíjacie stanice pre elektromobily. Presvedčite sa o tom na www.finep.sk alebo priamo na mieste.

 

Lokalita, ktorá má všetko

Výber správnej lokality hrá dôležitú úlohu pri celkovom pocite z bývania ako takého. Ak patríte k ľuďom, ktorí majú radi všetko dôležité pod palcom, mohla by sa vám pozícia tohto komplexu páčiť. Nové byty Bratislava v podobe projektu Premiére ponúka priamo vo svojom centre, na Šancovej ulici, odkiaľ máte všade blízko. Skvelá dopravná dostupnosť umožňuje jednoduchú prepravu na letisko, železničnú stanicu či napojenie na diaľnicu D2. Zdravotnícke zariadenia, obchody, pobočky pošty, zastávky MHD – to všetko nájdete v okruhu niekoľkých stoviek metrov od komplexu.

FacebookTwitterGoogle+Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.